Posted on

Warto wziąć pod uwagę każdy aspekt, który pomoże uzyskać najlepszy efekt. Na rynku jest dostępny bardzo duży wachlarz płytek, z łatwością każdy znajdzie pożądany kształt oraz wielkość. Jest tyle opcji, że podczas selekcji można się zgubić i wybór może stanowić problem. Podczas wyboru dobrym pomysłem jest przemyślenie swoich priorytetów i wiedzieć, że kafelki oraz glazura mają nie tylko dobrze się prezentować, ale również być funkcjonalne. Firma z Otwocka bierze pod uwagę wszystkie potrzeby klienta i przy wsparciu profesjonalisty pomaga dobrać najlepsze rozwiązanie. W ofercie oprócz płytek i glazury mają także terakotę, znaną już z czasów starożytności i to dosadnie pokazuje, że moda nie przemija. Podobnie jak glazura, gres jest rodzajem płytek ceramicznych, które wyśmienicie wkomponowują się do pomieszczeń, takich jak łazienka.

Wpis powstał na podstawie informacji ze strony sklepu Interkeram.

Podejmij przemyślaną decyzję

Wszyscy zainteresowani, wybierając płytki ma wiele wspaniałych opcji, takich jak wzór, materiał oraz kolor. Sklep z Halinowa podejmuje możliwe działania, by jego produkt był solidnie wykonany. Powszechnym czynnikiem selekcji płytek przez wiele osób jest ich niepodważalna estetyka, która jest w stanie odmienić oblicze każdego wnętrza. Jednak priorytetem jest dopasowanie ich do stylu wnętrza, w którym będą ułożone. Jest to kluczowe, ponieważ, dbając o odpowiednią kolorystykę i wykończenie mamy możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego. Jeżeli potrzebujesz optycznie powiększyć wnętrze, to dobrym rozwiązaniem będą jasne płytki oraz glazura, jednak, jeśli chcesz dodać klimatu, to zdecyduj się na ciemne.

Co wybrać – glazura czy płytki?

W Sulejówku są dostępne także glazury, które w efekcie końcowym tworzą inny klimat, niż płytki. Ten rodzaj wykończenia powstaje w wyniku zmieszania gliny, piasku i talk. Są często także nazywane płytkami ceramicznymi. Jest to często stosowany sposób na dekorację ścian, ponieważ jest przyjazny dla portfela i długo się utrzymuje oraz tworzy ładny dla oka efekt. Są przeznaczone także do łazienki ze względu na wodoodporność. Także w tej sytuacji podczas wyboru kształtu i koloru ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.