Posted on

Każdy potrzebuje czasami zmiany. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz przeprowadzić generalny remont, czy zaledwie zrobić delikatny lifting własnej kuchni. Zazwyczaj wystarczy parę dodatków, żeby zupełnie zmienić formę Twojego pomieszczenia. Jeśli nie masz pomysłu, jak odnowić Twoją kuchnię, w poniższym artykule przygotowaliśmy spis najlepszych trendów obowiązujących w tym sezonie.

Eklektyzm – mieszanie stylów

W ostatnim czasie możesz zobaczyć rozwój tego trendu. Popularni designerzy znacznie częściej pracują pomieszaniem różnych stylistyk i barw. Łącz ze sobą różne wzory i kolory. Do łagodnej podstawy możesz dołączyć parę dodatków w szalonych kolorach. Kiedy chcesz zrobić coś niebanalnego, meble kuchenne na wymiar w odważnym wzorze to będzie coś dla Ciebie. Mocnym hitem są też baterie kuchenne i metalowe akcesoria w kolorze mosiądzu czy miedzi. Odwiedź sklep meblowy Skamo w rejonie Gdańsk, Gdynia i wybierz coś dla siebie.

Minimalizm – ponadczasowa elegancja

Jeśli źle czujesz się w miejscu, gdzie za dużo elementów odciąga uwagę, postaw na proste linie i dobrej klasy wykonanie. Żeby minimalistyczna kuchnia nie była nudna połącz ze sobą rozmaite faktury i wykończenia, meble kuchenne z frontami w macie pokochają się z błyszczącymi dodatkami. By kuchnia na wymiar spełniła twoje oczekiwania postaw na wysoką jakość, zadbaj o wybór dobry gatunek materiałów, które dostaniesz w renomowanym sklepie meblowym.

Naturalne boho

Trend na naturalne akcenty szybko zawładnął rynkiem. Jeśli przypadła ci do gustu ta stylistyka i chciałbyś, aby zagościła u ciebie postaw na meble kuchenne z naturalnych materiałów. Zainwestuj we fronty pokryte fornirem albo drewniany blat. Kamień to ceniony materiał, który uzupełnia naturalny wygląd, a kuchnia na wymiar wykończona tym surowcem będzie wyglądała świetnie. Gdańsk i Gdynia to miejsca, gdzie możesz kupić piękne meble kuchenne na wymiar, wystarczy zajrzeć do sklepu meblowego Skamo.

—–

Decydując się na nowe meble do kuchni warto kierować się własnymi upodobaniami, jednak czerpanie inspiracji do własnej kuchni jest jak najbardziej polecane. Obecnie na rynku tematem przewodnim jest boho w połączeniu z minimalizmem. Sporo osób opierając się na aktualnie panującej modzie idzie w rzucające się w oczy kolory i łączy się je z naturalnym drewnem lub kamieniem. Można zauważyć też wiele ozdób zaczerpniętych z natury, idealnym przykładem są rośliny. Warto przemyśleć aranżację kuchni przy użyciu umeblowania ze sklepu meblowego w Gdańsku. Daje to szansę na stworzenie przyjaznego wnętrza, które podąża za nowoczesnością. Stylowa kuchnia na wymiar ożywi je przy użyciu aktualnie panujących trendów. Meble do kuchni z firmy w Gdyni są tworzone tak ,aby zawsze wyglądały dobrze niezależnie od panującej mody, jednak warto przemycić do swojego domu część najnowszych rozwiązań.

Najnowsze nowinki inspirowane eklektyzmem

Nie od dziś wiadomo, że zmieniające się trendy przeważnie są oparte się na stylach od dawna obecnych. Często moda na nowy rok inspirowana jest innymi krajami co tworzy zachwycający efekt. W ostatnich latach sporym roz dźwiękiem cieszą się kuchnie wzbogacone o intensywne barwy, które łączą się ze stonowanymi odcieniami. Można spotkać również przejaw stylu loftowego, który tworzy niezwykłą kompozycję za pomocą drewna i metalu. Ten trend zderza ze sobą dwa światy: minimalistyczne meble kuchenne oraz bogato zdobione oświetlenie. Stosując to u siebie w domu możemy być pewni, że uzyskamy nową, zachwycającą jakość.

Meble do kuchni z firmy w Gdańsku dodadzą twojemu domowi now życie

Podczas wyboru mebli na pierwszym miejscu stawia się własne preferencje, mimo to aktualnie panujące trendy wciąż zadziwiają. Sklep meblowy w Gdyni ma bardzo duży asortyment i wszyscy odnajdą tam coś dla siebie. Podążanie za panującą modą jest dobre, dlatego dla swoich klientów przygotowali meble kuchenne pozbawione bogatych zdobień. Teraz liczy się minimalizm, który daje bardzo dużo klasy wszystkim pomieszczeniom. Klasyczna i funkcjonalna forma zyskała uznanie, ponieważ swoją skromnością zachwyca każdego. Wszyscy pożądający nowoczesności powinni z całą pewnością zainteresować się minimalizmem.

Źródło infomracji: Skamo